Preskoči na sadržaj
HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom

Min cijena

26,40 KM

Medijalna cijena

37,40 KM

Max cijena

44,00 KM

Pogledaj na Aksa →

Posljednja provjera: 23.07.2026.

Reklama

Aksa Igračke I Knjižara/ Igračke Za Djecu/ Igračke I Vozila Za Dvorište I Plažu

Aksa HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom

Trenutna cijena

44,00 KM

Posljednja provjera: 23.07.2026.

Iznad prosječne cijene

18% iznad prosjeka zadnjih 90 dana — vrijedi pričekati.

Dodaj na listu zelja

Historija cijena

Praćeno od 16.03.2026. · 7 zabilježenih mjerenja

Reklama

Nedavne promjene cijena — HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom

DatumCijenaPromjena
23.07.2026.44,00 KM▲ 6,60 KM
16.07.2026.37,40 KM▲ 11,00 KM
09.07.2026.26,40 KM▼ 17,60 KM
14.04.2026.44,00 KM▲ 4,40 KM
31.03.2026.39,60 KM▼ 4,40 KM
17.03.2026.44,00 KM▲ 6,60 KM
16.03.2026.37,40 KM

Savjet za kupovinu

Trenutna cijena je blizu historijskog maksimuma (44,00 KM), što znači da ovaj proizvod rijetko kada košta više. Ako kupovina nije hitna, preporučujemo da pričekate — historija cijena pokazuje da je cijena bila znatno niža. Postavite besplatnu obavijest o cijeni i mi ćemo vas obavijestiti čim cijena padne na željeni nivo.

Analiza cijene

Trenutna cijena od 44,00 KM je 18% iznad medijalne cijene u zadnjih 90 dana (37,40 KM). Može biti korisno pričekati na povoljniju ponudu.

PratiCijenu prati cijenu ovog proizvoda od 16.03.2026. sa ukupno 7 zabilježenih mjerenja.

Historijski raspon cijena kreće se od 26,40 KM do 44,00 KM — razlika od 67%, što znači da strpljivi kupci mogu ostvariti značajne uštede.

Historijski minimum26,40 KM09.07.2026.
Historijski maksimum44,00 KM23.07.2026.
Prosječna cijena (sve)38,97 KM
Medijalna cijena (90 dana)37,40 KM
Broj mjerenja7
Dana na trenutnoj cijeni5
Praćeno od16.03.2026.

Česta pitanja

Kada je bila najniža cijena za HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom?

Najniža zabilježena cijena za HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom iznosila je 26,40 KM, zabilježena 09.07.2026.. Trenutna cijena je 67% viša od historijskog minimuma.

Da li je HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom trenutno na sniženju?

HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom trenutno nije u akcijskoj cijeni. Možete postaviti besplatnu obavijest putem dugmeta "Prati cijenu" i biti obaviješteni čim cijena padne.

Koliko se cijena HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom mijenja?

PratiCijenu nedavno prati ovaj proizvod i nema dovoljno podataka o historiji promjena cijena.

Kako mogu biti obaviješten o padu cijene HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom?

Kliknite na dugme "Prati cijenu" na ovoj stranici i unesite svoju email adresu i željenu ciljnu cijenu. PratiCijenu će vam poslati email čim cijena padne ispod željene vrijednosti. Praćenje cijene je potpuno besplatno i možete se odjaviti u bilo kom trenutku.

Gdje mogu kupiti HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom po najpovoljnijoj cijeni?

Prema podacima PratiCijenu, HK Mini košarkaški set sa konstrukcijom je dostupan u prodavnici Aksa. Historijski minimum cijene bio je 26,40 KM. Medijalna cijena u zadnjih 90 dana iznosi 37,40 KM. Kliknite "Pogledaj na Aksa" da vidite trenutnu dostupnost i cijenu direktno na stranici prodavnice.